Středa, 15 května, 2024
DomůNovinkyMáme pro vás novinky o chystaných Nexusech od LG a Huawei

Máme pro vás novinky o chystaných Nexusech od LG a Huawei

Na webu se objevily další informace o chystaných telefonech s logem Nexus. Ty budou oficiálně představeny na podzim společně s finální verzí systému Android M. Pro Google nová zařízení vyrobí společnosti LG a Huawei.

Podle nejnovějších spekulací twitterového účtu @OnLeaks přinese menší z dvojice smartphonů 5,2palcový Full HD displej, snímač otisků prstů a také reverzibilní konektor USB Type-C, který zvládne napoprvé zapojit i nešika. Chybět by nemělo ani bytelné kovové tělo, díky kterému mobil vydrží i hrubší zacházení, čelní stereo reproduktory nebo výkonný procesor Snapdragon 820. Pokud se známý „leaker“ nemýlí, rozměry Nexusu 5 (2015) budou 146,9 × 72,9 × 9,8 mm (8 mm v nejtenčí části).

O Nexusu s čínským rodokmenem se dá v podstatě říct to samé. Tento smartphone bude také pohánět Snapdragon 820 a nabídnout by měl i kovové tělo a zabezpečení pomocí skenu papilárních linií prstu. Displej s QHD rozlišením by měl dorůst do úhlopříčky 5,7 palce. Fyzické proporce nástupce Nexusu 6 mají být 159,4 × 78,3 × 8,5 mm (6,6 mm v nejtenčí části).

8

New_Nexus_5_USB_C-500x281

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře