Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkyMadfinger Games chystají novou zombie střílečku Unkilled

Madfinger Games chystají novou zombie střílečku Unkilled [VIDEO]

České studio Madfinger Games, které proslulo svými vizuálně působivými tituly Shadowgun a Dead Trigger, pracuje na nové parádní hře s názvem Unkilled. Bude se jednat o zombie střílečku s propracovaným příběhem, který nás zavede do postapokalyptického New Yorku.

Hra bude dostupná v červnu tohoto roku pro platformy Android a iOS a vývojáři na její adresu prozatím uvedli:

„Unkilled přinese novou úroveň zábavy s charakteristickou dechberoucí grafikou a návykovou hratelností, kterou znáte z předchozích her od Madfinger Games. Hráči zažijí vzrušující příběh odehrávající se v New Yorku, přičemž zážitky bude podporovat i komplexní doprovodný příběh ilustrovaný na mapě hry, dobře zásobený obchod se zbraněmi, množství vylepšení pro jednotlivé zbraně a spoustu dalších novinek.“

V Unkilled by na hráče mělo čekat více než 100 misí nabitých akcí a napětím. Na své si tak přijdou všichni příznivci zombie tématiky a frenetické akce.

Více detailů o nové hře studia Madfinger Games se dozvíme příští týden na konferenci Game Developers Conference (GDC) v San Franciscu.

Zdroj: AC

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře