Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyLogitech Type+: Parádní pouzdro s klávesnicí pro iPad Air

Logitech Type+: Parádní pouzdro s klávesnicí pro iPad Air

Pouzdro s klávesnicí Logitech Type+ je štíhlé a lehké a poskytuje oboustrannou ochranu, která pomáhá iPad Air chránit před náhodnými nárazy, poškrábáním a politím, což je v každodenních situacích více než žádoucí.

Klávesnice integrovaná do pouzdra, která se připojuje přes rozhraní Bluetooth, má kromě samostatné řady tlačítek s klávesovými zkratkami operačního systému iOS optimalizované rozložení kláves, díky němuž se při jejím používání budete cítit přirozeně.

Novinka Type+ je dále vybavena funkcí automatického vypínání a zapínání, což znamená, že když svůj iPad postavíte kolmo, klávesnice se automaticky zapne, a jakmile jej zavřete, klávesnice se automaticky vypne. Funkce automatického probouzení a přepínání iPadu do režimu spánku se aktivují otevřením nebo zavřením pouzdra, takže tablet lze používat vždy okamžitě, kdykoli budete potřebovat.

Pouzdro s klávesnicí Logitech Type+ bude k dispozici v uhlově černém provedení a v některých zemích i v marťanské červenooranžové barvě a očekává se, že v Evropě se objeví počátkem října za doporučenou maloobchodní cenu 2 599 Kč.

1548

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře