Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyLivesport má 20 milionů stažených aplikací a pořádá první Livesport Talk

Livesport má 20 milionů stažených aplikací a pořádá první Livesport Talk

Mobilní aplikaci Livesport, za kterou stojí čeští vývojáři, si stáhlo už více než dvacet milionů uživatelů po celém světě. Ti díky ní mají možnost sledovat přímo v mobilu nebo tabletu zdarma sportovní informace a výsledky z více než 30 sportů.

O aplikací Livesport se nyní stará sedmičlenný tým českých vývojářů. V době vrcholů sportovních sezón, například při fotbalových nebo hokejových mistrovstvích, je aplikace pod obrovským náporem, a přesto musí spolehlivě a rychle fungovat. Pomáhá tomu i Djanga: mimořádně užitečná kombinace hardwaru a softwaru, která automaticky provádí unit, integrační i UI testy všech aplikací.

Praktickou ukázku Djanga v akci a také vývojáře, kteří za aplikací stojí, můžete brzy potkat i osobně. Ve čtvrtek 13. října od 17:30 v pražském Hubu na Smíchově totiž pro zájemce pořádají první Livesport Talk. Setkání je pro zájemce zdarma, ale kvůli omezené kapacitě je třeba se předem registrovat na webu http://www.livesport.eu/talk/.

LiveSport přináší uživatelům zařízení s iOS a Androidem rychlé a přehledné výsledky fotbalu, hokeje, tenisu a dalších více než 27 sportů. Nejpropracovanější je fotbalový servis, výrazně pozadu nezůstávají ale ani jiné sporty, jako třeba hokej nebo tenis. Na mobilech se aplikace poprvé objevila na konci roku 2013.

Photo-21-11-2013-20-47-39-333x500

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře