Sobota, 8 června, 2024
DomůNovinkyLG láká na nové smartphony Magna, Spirit, Leon a Joy

LG láká na nové smartphony Magna, Spirit, Leon a Joy

Společnost LG Electronics v rámci letošního Mobile World Congress (MWC) představí novou řadu telefonů střední třídy. Všechny čtyři modely s označením Magna, Spirit, Leon a Joy mají netradiční design a slušnou výbavu.

„Miliony zákazníků si nevybírají mobilní telefon podle toho, jak je velký nebo rychlý, ale podle vyváženosti jednotlivých parametrů,“ uvádí Marek Sojak, marketingový manažer LG Electronics, a dodává: „Nová řada čtyř modelů je důkazem, že i nadále máme v plánu nabízet opravdu kvalitní telefony za přijatelnou cenu.“

Magna je telefon s pětipalcovým dotykovým displejem a čtyřjádrovým procesorem. Design telefonu je spolu s displejem zakřivený, aby vyloženě vklouzl do dlaně. Mobil nabízí osmimegapixelový hlavní fotoaparát a pětimegapixelový přední foťák, díky čemuž je ideálním telefonem pro kvalitní selfie. S vyměnitelnou baterií s kapacitou 2 540 mAh vydrží bez problémů celý den používání. Nechybí mu také vnitřní paměť v kapacitě 8 GB a 1 GB RAM.

Spirit je dalším telefonem se zakřiveným displejem a s pětimegapixelovým a osmimegapixelovým fotoaparátem. Poloměr zakřivení 3 000 mm umožňuje pohodlné ovládání i telefonování. Díky tenkým rámečkům je 4,7palcový displej velký, ale tělo telefonů je stále tenké a kompaktní.

Leon je kompaktní telefon s 4,5palcovým displejem a prémiovým vzhledem. Joy je nejmenší z představovaných novinek.

Nová řada telefonů nabízí funkce, které byly určeny jen prémiovým smartphonům. Gesture Shot je fotografování selfies pomocí gesta, které spustí třívteřinovou samospoušť. Toto gesto je navíc rozpoznatelné ze vzdálenosti až 1,5 metru. Funkce Glance View, která byla představena u telefonu G Flex 2, nabízí rychlý přehled zpráv či zmeškaných hovorů pouhým dotykem, i když je displej vypnutý.

Všechna zařízení budou dostupná ve 3G verzi, vybrané modely také s podporou sítí LTE. Verze s LTE mají kovový zadní kryt, verze s 3G mají zadní kryt plastový.

Model LG Spirit bude na českém trhu k dispozici ještě před koncem března. Další modely budou postupně uváděny v průběhu dubna. Ceny ještě nebyly stanoveny.

LG_Magna, Spirit, Leon a Joy _náhled

 

Zdroj: LG

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

  1. Lg Spirit s LTE nema kovový kryt…ma plast, který jen vypada jako kov.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře