Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkyGrimbo je Raymanem inspirovaná plošinovka pro Windows Phone 8

Grimbo je Raymanem inspirovaná plošinovka pro Windows Phone 8

Máte rádi takové ty hry, ve kterých skáčete, sbíráte penízky a snažíte se vypořádat s nepřáteli? Potom vaše oči zabloudily na ty správné řádky!

Grimbo je Raymanem inspirovaná plošinovka pro Windows Phone 8. S hlavním hrdinou smrťákem Grimbo se vydáte do fantastického světa plného překvapení typu létajících draků, přerostlých červů, světélkujících duchů a další chamradi. Někteří z nich se přidají na vaší stranu, jiní vám samozřejmě budou zase důstojnými nepřáteli. Hratelnost je spíše frenetická, i když dojde i na klidnější pasáže, během nichž si budete moci vychutnat podmanivě vyhlížející lokace i nepřátele.

A na závěr ještě jedna příjemná zpráva. Grimbo je ve Windows Phone Store k dispozici zdarma s tím, že uvnitř hry najdete mikrotransakce, které ale vůbec nebudete muset využít. Hra je velmi velkorysá a pokud budete mít dostatek trpělivosti, bez problémů ji dojdete i bez pomoci.

grimbo-1

[appbox windowsphone ed212fdc-ec85-4422-bae9-9015ff67f17c]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře