Neděle, 23 června, 2024
DomůNovinkyScreenPop Lockscreen Messenger: Posílejte obrázky přímo na uzamčenou obrazovku

ScreenPop Lockscreen Messenger: Posílejte obrázky přímo na uzamčenou obrazovku

Na Google Play se objevila aplikace, která vám umožní komunikovat poměrně originálním způsobem. Namísto klasických či hlasových zpráv si díky ní s přáteli budete moci posílat obrázky, které budete pořizovat i sdílet přímo na uzamčené obrazovce. 

Podmínkou sdílení obrázků a fotografií skrze aplikaci ScreenPop Lockscreen Messenger je samozřejmě to, že ji v telefonu máte nainstalovanou jak vy, tak i člověk, s nímž chcete obrázky sdílet. Následně už vám nic nebrání pořizovat na svém uzamčeném displeji fotografie, doplňovat je svými malůvkami, přiloženými ikonkami či nápisy a následně je přímo posílat vybraným lidem.

Po odeslání obrázek přistane přímo na uzamčené obrazovce vybraného mobilu, takže bude v podstatě tím prvním, co daný člověk po zvednutí telefonu uvidí. Přítel navíc může okamžitě reagovat odesláním zvednutého palce, nebo svým vlastním obrázkem. Díky tomu je tato komunikace nejen neotřelá a efektní, ale také velmi rychlá.

Aplikace ScreenPop Lockscreen Messenger je v současné době k dispozici pouze majitelům Androidů. Na Google Play si ji můžete stáhnout zcela zdarma.

screenpop-lockscreen-1

[appbox googleplay com.screenpop.android]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře