Středa, 15 května, 2024
DomůNovinkyLG L35: Levný Android pro všechny, co se smartphony teprve začínají

LG L35: Levný Android pro všechny, co se smartphony teprve začínají

Firma LG začne již brzy prodávat nový smartphone s Androidem, který si bude chtít zákazníky získat především cenou. Novinka má malý displej o úhlopříčce 3,2 palce a v prodeji bude pod označením L35.

Výrobce sice cenu nového modelu spadajícího do řady L Series III prozatím nezveřejnil, ale podle jeho specifikace je jasné, že půjde o cenově dostupný smartphone.

LG L35 používá operační systém Android ve verzi 4.4 KitKat a je vybaveno procesorem Qualcomm Snapdragon 200, taktovaným na frekvenci 1,2 GHz. Paměť RAM má kapacitu 512 MB a velikost vestavěné uživatelské paměti, kterou lze dále rozšířit pomocí microSD karet, je 4 GB. Slušnou výdrž by měla zajistit baterie s kapacitou 1 540 mAh. Fotoaparát pak má rozlišení 3 megapixely. Chybí však blesk a možná i automatické ostření.

Celosvětová dostupnost nového LG L35 je prozatím neznámá. V Brazílii se telefon prodává za cenu 399 realů, v přepočtu 3 600 Kč. Dostupný je v černém a bílém provedení. Časem by se nabídka barev mohla rozšířit. Očekává se i příchod dvousimkového modelu.

LG

Zdroj: GSMArena

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře