Čtvrtek, 9 května, 2024
DomůNovinkyGmail pro Android se naučil ukládal přílohy na cloud

Gmail pro Android se naučil ukládal přílohy na cloud

Společnost Google spustila aktualizaci oficiální aplikace Gmail pro mobilní přístroje se systémem Android. Verze 4.8 přináší drobné změny v uživatelském rozhraní, opravy chyb a také několik nových funkcí. Jednou z nich je možnost dalších operací s přílohami. Aplikace teď umožňuje uložit přílohu z příchozího e-mailu na Google Drive, soubory si však také můžete rovnou vytisknout.

Změn v uživatelském prostředí aplikace Gmail pro Android je několik: například si určitě všimnete, že animace, která indikuje probíhající proces aktualizace, se nyní dočkala barev Google, v navigačním panelu se nyní místo obyčejných přepínačů zobrazují kruhové avatary s indikací primárního účtu.

Novinkou je dále zobrazení varování, pokud vám přijde zpráva, která by skončila jako spam, ale použitím vašich filtrů a akcí skončila v některém z běžných zobrazení. Google do aplikace přidal i nové grafické symboly pro znázornění nulového obsahu při hledání ve složkách.

Aktualizace populárního poštovního klienta Gmail pro Android je distribuována postupně. Než dorazí i na vaše zařízení, může to tedy několik dní trvat.

1 2 3Zdroj: Droidik

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře