Sobota, 29 června, 2024
DomůNovinkyLegendární adventuru Grim Fandango si nyní můžete zahrát na Androidu i na...

Legendární adventuru Grim Fandango si nyní můžete zahrát na Androidu i na iOS

Remasterovaná verze noirové adventury Grim Fandango se objevila v obchodech Google Play a App Store. Hra přichází s lepšími texturami, dynamickým osvětlením, nově přehraným soundtrackem a více jak dvěma hodinami komentářů slavných tvůrců.

Grim Fandango Remastered vypráví o strastiplné cestě Mannyho Cavalery za záchranou duše jeho femme fatale Meche, kterou shodou náhod potkává ve své práci. Na strastiplné cestě, která trvá více jak čtyři roky pak stihne rozklíčovat i nebetyčnou konspiraci.

Co se týče samotné hratelnosti, ta bohužel neprodělala žádné změny. Narazíte tak na velmi důmyslné puzzly, ale i naprosté nesmysly, které by modernímu hráči mohly vadit. A to samé se dá říci i o grafice hry, která je sice vylepšená, ale stále se neřadí mezi dnešní standardy. Pokud tedy nejste připraveni na výlet do minulosti, rozhodně na Grim Fandango nepomýšlejte. V opačném případě si můžete mnout ruce. Grim Fandango byla v roce svého vydání (1998) vrcholnou adventurou a na tom se nic nemění ani teď.

Grim Fandango Remastered je k dispozici pro Android a iOS. Z Google Play a App Store si ji můžete stáhnout za 9,99 $.

[appbox googleplay com.doublefine.grimfandangoremastered]

[appbox appstore 978524071]

Zdroj: Pocket Gamer

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře