Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkyLAMA mobile spouští novou verzi svých webových stránek

LAMA mobile spouští novou verzi svých webových stránek

Virtuální operátor LAMA mobile spouští novou verzi svých webových stránek. Zákazníci si jejich prostřednictvím mohou jednoduše spočítat, který tarif je pro ně nejvýhodnější, nebo se v nové blogové sekci dozvědět o novinkách ze světa telekomunikací.

Na první pohled viditelnou změnou bude také grafická podoba stránek.

Re-design webových stránek a zpříjemnění uživatelského rozhraní je současným trendem, jak zvýšit kvalitu služeb pro zákazníky. Vyspělé společnosti se snaží neustále inovovat svá webová rozhraní a vycházet co nejvíce vstříc svým klientům. Výjimkou není ani virtuální operátor LAMA mobile, který dnes spouští na adrese www.lamamobile.cz svůj nový web.

Nejviditelnější změnou bude grafická podoba stránek, která by měla více korespondovat se vzhledy kampaní. Neodmyslitelnou součástí webu je také mapa partnerských prodejen, kterých je nyní více jak 120, a uživatelé si snadno mohou na webu vybrat tu nejbližší. Zachována zůstala samozřejmě také mapa pokrytí. „Za nejvýraznější novinku považujeme kalkulačku, která pomůže návštěvníkovi s výběrem tarifu a provede ho následně naší Samoobsluhou,“ říká manažerka marketingové komunikace a značky LAMA mobile, Veronika Kliská. LAMA také plánuje své zákazníky pravidelně informovat o novinkách ze světa telekomunikací.

LAMA mobile je virtuální mobilní operátor nastolující nové trendy na českém trhu. Je to zejména LAMA mobile, která prosazuje standard tarifikace po vteřinách od začátku hovoru. Jako jedna z mála na trhu také nabízí nevázané tarify, ze kterých lze kdykoliv bez udání důvodu odstoupit.

156a

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře