Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyPrvní trailer k Angry Birds Transformers je tu! VIDEO

První trailer k Angry Birds Transformers je tu! VIDEO

Podívejte se na první oficiální trailer k mobilní hře Angry Birds Transformers, který byl vydán u příležitostí konání komiksového veletrhu Comic-Con. Datum vydání pokračování veleúspěšné série Angry Birds bohužel neprozrazuje.

Naštvaní opeřenci se v chystané hře představí v roli Autobotů a Deceptikonů (tvůrci znesvářené frakce pojmenovali jako Autobirds a Deceptihogs). O hře samotné není známo téměr nic, jasné je pouze to, že Angry Birds Transformers budou po vzoru předchozích dílů podporovat Telepody, což jsou speciální hračky, které lze po naskenování QR kódu přenést do hry.

O tom, co bude náplní nového podtitulu, můžeme stále pouze spekulovat, nicméně hlavní hrdina v traileru stráví většinu času běháním, aby se pak utkal s finálním bossem. Mohlo by se tak jednat o pěkně zpracovanou běhačku kombinovanou s akčními prvky ve 3D grafice.

Zdroj: PhoneArena

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře