Středa, 17 dubna, 2024
DomůNovinkyKuki na dva měsíce zdarma k nákupu notebooku, mobilu a Android TV...

Kuki na dva měsíce zdarma k nákupu notebooku, mobilu a Android TV na CZC.cz

V průběhu fandění a sledování Mistrovství svět v hokeji 2018 běží kampaň internetové televize Kuki a e-shopu s elektronikou CZC.cz. Zákazníci, kteří do 20. května zakoupí na CZC.cz notebook, mobil nebo Android TV, získávají přístup ke sledování televize Kuki zdarma na dva měsíce.

Zákazníci, kteří nakoupí v době trvání největší hokejové události letošní sezony v e-shopu CZC.cz uvedená zařízení, získají přístupový kód ke sledování Kuki po dobu 60 dní zdarma.

Kuki nabízí individuální volbu programů, sledování desítek stanic, zpětné přehrávání, ale i HD obraz. Vybrané pořady lze sledovat nejenom na chytré televizi, set-top boxu, ale i na počítači, notebooku, telefonu nebo tabletu. Ceny za službu Kuki, která je nyní s nákupem na CZC.cz na 60 dní zdarma, se pohybují od 200 Kč do 400 Kč měsíčně.

Od dubna letošního roku navíc neplatí ani omezení sledování za hranicemi. Nově si můžete svoji televizi vzít i na služební cestu nebo dovolenou.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře