Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyXbox Adaptive Controller pomůže při hraní lidem s hendikepem

Xbox Adaptive Controller pomůže při hraní lidem s hendikepem

Microsoft představil ovladač Xbox Adaptive Controller, který byl navržený ve spolupráci s komunitou a neziskovými organizacemi pro lidi s omezenou pohyblivostí s cílem udělat hraní her ještě dostupnější.

Xbox Adaptive Controller je bezdrátový ovladač, který je možné připojit k externím tlačítkům, spínačům, držákům a joystickům, což hráčům s omezenou pohyblivostí má přinést dostupné a vždy připravené řešení pro hraní her na platformách Xbox One a Windows 10. Ovladač je také vybavený i důvěrně známými přednostmi tradičních Xbox ovladačů, jako třeba podporou Bluetooth, 3,5mm jackem pro sluchátka a funkcí Copilot a přemapováním tlačítek.

Xbox Adaptive Controller bude dostupný koncem roku exkluzivně pouze v Microsoft obchodě za odhadovanou maloobchodní cenu 2 299 Kč. Více informací o ovladači Microsoft zveřejní za pár týdnů během akce E3 2018.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře