Pondělí, 15 dubna, 2024
DomůNovinkyKontroverzní film "The Interview" je nyní dostupný na Google Play i na...

Kontroverzní film „The Interview“ je nyní dostupný na Google Play i na YouTube

Chtěli byste vidět, jak umírá severokorejský diktátor Kim Čong-Un? Žádný problém! I přes vyhrožování a útoky hackerské skupiny se společnost Sony nakonec rozhodla pustit svou komedii The Interview mezi lidi. 

Ačkoliv komedie The Interview nešla do některých kin, uživatelé Androidu si ji nyní mohou stáhnout přímo za Google Play. Zde je k dispozici za 14,99 dolarů, nebo za 5,99 dolarů k pronajmutí. Zkrátka však nepřijdou ani majitelé zařízení s iOS a Windows Phone, ti film za stejnou cenu mohou shlédnout skrze YouTube.

Pokud jste o filmu The Interview ještě neslyšeli, dovolte malou introdukci. Tato černá komedie pojednává o komentátorovi a producentovi jedné úspěšné televizní show o celebritách. Tato dvojice se dozvídá, že jejich pořad sleduje i Kim Čong-Un a rozhodnout se vydat do Severní Korei a natočit s ním rozhovor. Do toho se však přimíchá CIA, která dvojici nařídí, aby na diktátora spáchala atentát.

Právě kvůli atentátu na Kim Čong-Una na společnost Sony, resp. na její servery v uplynulých týdnech mířilo hned několik hackerských útoků, během nichž unikly choulostivé informace včetně toho, že Sony zaplatila product placement smartphonu Sony Xperia Z4 v novém filmu Jamese Bonda. Hackerská skupina stojící za útoky pak také vyhrožovala lidem tím, že pokud navštíví plánovanou premiéru filmu, stane se jim něco špatného. Díky šikovnému řešení se však žádného útoku bát nemusíme, tedy samozřejmě kromě společnosti Sony a jejích obchodních partnerů.

1217_interview

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

2 KOMENTÁŘE

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře