Neděle, 14 dubna, 2024
DomůNovinkyKlávesnice SwiftKey je od nynějška dostupná zadarmo pro všechny

Klávesnice SwiftKey je od nynějška dostupná zadarmo pro všechny

Máte-li chytrý telefon nebo tablet s androidem, určitě byste se neměli spokojit se standardní systémovou klávesnicí. Nejnovější verze aplikace SwiftKey nyní přichází se zcela zásadními novinkami.

Dosud největší aktualizace přinesla obchod s tématy, přechod na bezplatný model (ano, klávesnice je teď zdarma) a spoustu bezvadných vylepšení.

Největší změnou je přechod na bezplatný model a obchod SwiftKey Store, v němž lze dokupovat témata, díky nimž si můžete klávesnici přizpůsobit vlastnímu vkusu a potřebám.

Uživatelé, kteří si aplikaci zakoupili, vývojáři umožní stáhnout zdarma 10 prémiových témat, které jinak přijdou na 4,99 dolaru (zhruba stovku). V obchodě je aktuálně ke stažení už více jak 30 témat.

Mezi další novinky SwiftKey 5 patří rozšíření emoji, kterých je nyní v nabídce kolem 800, vylepšení se dočkala také predikce slov a funkce Flow, přidány do aplikace byly i nové jazyky.

[appbox googleplay com.touchtype.swiftkey]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře