Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyKlasická adventura Little Big Adventure bude pro iOS a Android dostupná 27....

Klasická adventura Little Big Adventure bude pro iOS a Android dostupná 27. března

Nejnovější oznámení vývojářského studia DotEmu  se týká portu klasické adventury Little Big Adventure, nad níž trávila mládí spousta dnešních třicátníků. V oznámení DotEmu nezapomněla uvést také konkrétní datum vydání hry. A navrch přidalo i zajímavý trailer.

Pokud jste Little Big Adventure nehráli, dovolte nám malou průpravu. Little Big Adventure je adventurní hra s RPG prvky, která se v roce svého vydání (1994) okamžitě stala kultovním hitem. Hra vypráví o Twinsenovi, jenž jako jediný může čelit děsivému krutovládci FunRockovi, který uzurpuje obyvatele země dvěma svými speciálními dovednostmi: klonováním a teleportací.

FunRock si nebezpečí, které mu od Twinsena hrozí, uvědomuje a tak ho zavírá do vězení města Citadel. Jelikož je však Twinsen hlavní hrdina, ani on nejde do boje s holýma rukama (disponuje hned 4 magickými předměty) a hráči tak mají spoustu možností, kterak se z vězení dostat.

Vzhledem k tomu, že vývojáři do hratelnosti Little Big Adventure, stejně jako do hratelnosti jejich zatím poslední vydané hry Gobliiins, v podstatě nezasahovali, dá se očekávat, že hra bude poměrně tuhá a svržení tyrana vám dá opravdu zabrat. Příležitostní hráči by proto měli zkusit štěstí raději o dům dál.

Datum uvedení Little Big Adventure na Google Play a iTunes bylo stanoveno na 27. března. Do té doby se můžete navnadit shlédnutím traileru níže.

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře