Úterý, 16 dubna, 2024
DomůNovinkyKe stažení: Google Play po velké aktualizaci přináší Material Design

Ke stažení: Google Play po velké aktualizaci přináší Material Design

Nová verze obchodu Google Play dostala Material Design, novou ikonu a další novinky. Ke stažení je dokonce už i instalační APK soubor. Kdo chce, může si aplikaci nainstalovat hned a nemusí čekat, až bude aktualizace oficiálně dostupná.

Nová verze 5.0.31 obchodu Google Play vypadá zase o něco moderněji. Nová je ikonka, na hlavní změny ale narazíte až po spuštění aplikace.

Inovováno bylo vyhledávání a i samotný obsah. Nové jsou také ikonky samotných sekcí, které se zobrazují ve výběru doporučovaného obsahu pro widget, a změnou prošly i animace. Sekce shrnující co je nového v aplikaci pak byla přesunuta do horní části stránky. Uživatel má nyní všechno hned na očích a nemusí zběsile skrolovat obsahem.

Nová verze Google Play paradoxně nefunguje na betě Androidu L. Pokud na vašem smartphonu nebo tabletu ale máte starší verzi operačního systému Android, klidně se pusťte do stahování a instalace. APK soubor najdete ZDE.

ikonky animacia 9 10

6 1 2 3 4 5

 

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

2 KOMENTÁŘE

    • stejně to je na prd i s tím rozbalovacím menu u všech appek z leva… musím vždy použít druhou ruku…..

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře