Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyNejrychlejší kůň na Velké Pardubické? Internet LTE od O2

Nejrychlejší kůň na Velké Pardubické? Internet LTE od O2

Už zítra operátor O2 spustí síť LTE v místě konání Velké Pardubické. Rychlé připojení zajistí mobilní vysílač, který na dostihovém závodišti bude fungovat celý víkend.

Oblast Pardubicka O2 pokrývá sítí LTE od léta, nyní navýší kapacitu speciálně pro návštěvníky Velké Pardubické. „Ti tak budou moct bleskově načítat webové stránky v mobilu, tabletu nebo notebooku a sdílet fotografie nebo videa přímo z dostihového závodiště,“ říká Jindřich Fremuth, ředitel divize rezidentních zákazníků O2 Czech Republic.

V průběhu října se pokrytí sítí LTE rozšíří například o okolí měst Pardubice, Ostrava, Benešov, Třebíč, Znojmo, Jihlava, Frýdek-Místek a Hodonín.

O2 průběžně pokrývá signálem LTE celou Českou republiku a do konce roku plánuje pokrýt vysokorychlostním internetem 93 % obyvatel Česka. Aktuální mapa pokrytí i výhled do konce roku je k dispozici na webu www.o2.cz/lte.

984a

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře