Neděle, 9 června, 2024
DomůNovinkyKazam ukáže na MWC v Barceloně inovované portfolio včetně tabletů, dostupných LTE...

Kazam ukáže na MWC v Barceloně inovované portfolio včetně tabletů, dostupných LTE telefonů a smartphonů s Windows Phone

Britský výrobce Kazam představí už příští týden na veletrhu Mobile World Congress v Barceloně hned tři tablety s Windows 8.1, inovovanou řadu dostupných LTE telefonů Trooper a přidá dva modely s Windows Phone z řady Thunder.

Základní modelová řada Trooper, která nabízí chytré telefony za rozumné ceny, se rozroste o šest modelů. Jejím rozšířením si výrobce slibuje posílení své pozice v segmentu dostupných smartphonů s podporou LTE.

Hlavním představitelem bude elegantní Trooper 445L s designem kartáčovaného hliníku. Telefon nabídne 4,5palcový displej, čtyřjádrový procesor a podporu sítí LTE. Tento model v produktové řadě doplní kousky Trooper 440L, 450, 451, 450L a 455.

Kazam_5215_4th-gen_FlatFront_0128_Trpr440L_Blk-344x650

Firma kromě toho také prohlubuje spolupráci s Microsoftem a představí tablety s Windows 8.1. Do portfolia smartphonů navíc přidá i telefony Thunder 450W a 450WL s Windows Phone 8.1.

Tablety nesoucí označení L7, L8 a L10 vsadí na cenovou dostupnost. Lehký Kazam L8 v elegantním a robustním provedení má pohánět čtyřjádrový procesor Intel a v jeho výbavě prý najdeme i 2Mpx čelní a zadní fotoaparát.

Kazam L8

Aby firma dostála svému závazku, že přináší telefony skutečně pro každého, představí v Barceloně také nový model Life C6. Tedy telefon pro uživatele, kteří jsou zvyklí na ovládání pomocí klávesnice. Telefonu nebude chybět nic z výbavy klasického telefonu. Disponovat má velkými tlačítky pro pohodlné ovládání, rychlým přístupem ke kontaktům, mailům a internetu. Krom toho bude také vybaven množstvím praktických doplňků. Například SOS tlačítko v nouzi pošle SMS nebo zavolá předem určené blízké osobě.

O dostupnosti všech novinek společnosti Kazam na českém trhu vás budeme informovat.

kazam_LifeC6

 

Zdroj: Kazam

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře