Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyV Jižní Koreji vládne LG G3, v prodejích jasně deklasuje Galaxy S5

V Jižní Koreji vládne LG G3, v prodejích jasně deklasuje Galaxy S5

V LG si mohou mnout ruce. Podle serveru ETNews jde supersmartphone G3 v Jižní Koreji na dračku. Každý den se ho na tamním trhu prodá 25 až 30 tisíc kusů, tedy zhruba až čtyřikrát tolik, co konkurenčního modelu Galaxy S5.

Společnost LG je domovském trhu překvapivě zatím mnohem úspěšnější než velký rival Samsung. Marketingové aktivity obou firem jsou přitom rozdílné. Zatímco Samsung vkládá do reklamy nemalé peníze (částky jdou do milionů dolarů), LG se drží při zemi.

Za úspěchem novinky G3 tak stojí především skvostná výbava. Hlavním lákadlem telefonu je superjemný QHD displej, velký důraz výrobce kladl také na fotografování a různé softwarové vychytávky. Bez povšimnutí nemůžeme nechat ani kryt Quick Circle, který má šikovné kruhové průhledové okénko, skrz nějž lze ovládat některé funkce telefonu.

V České republice se LG G3 s 32 GB paměti začne prodávat 1. července za přibližně 15 tisíc korun s DPH.

telefon3-620x547

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

  1. Jenom otázka(jen mě to zajímá) Jsou srovnávány prodeje ve stejný den, nebo jsou srovánány prodeje, které byly po zahájení, protože je jasný, že Samsung už tolik nepotáhne, když to není uplná novinka

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře