Neděle, 9 června, 2024
DomůNovinkyJeště více našlapaných her za pár babek s Humble Bundle 2

Ještě více našlapaných her za pár babek s Humble Bundle 2

Webové stránky humblebundle.com nabízí už několik dní další balík her za libovolnou cenu, na začátku bylo v nabídce šest her pro Windows, OS X a Android. Zatímco akce stále probíhá, kolekce se rozrostla o další tituly.

Základní nabídku získá každý, podmínkou pro získání rozšířené nabídky je zaplacení vyšší než průměrné ceny. V době psaní zprávičky se průměr pohyboval na 186 korunách.

Mezi nově přidané hry patří Kane and Lynch Collection (součástí je Kane and Lynch: Dead Men/Kane & Lynch 2: Dog Days/Kane & Lynch 2: The Doggie Bag/Kane & Lynch 2: Alliance Weapons Pack a Kane & Lynch 2: Multiplayer Masks Pack), akční hra Lara Croft and the Guardian of Light a strategie Stratopia.

Pro štědré přispěvatele jsou připraveny ještě připraveny gamesy Tomb Raider (Windows/Mac) a Sleeping Dogs (Windows). Zaplatit však musí 15 dolarů, tedy 362 korun.

55

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře