Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyJablíčkáři už se neztratí. Google vydal oficiální aplikaci Google Maps pro iOS!

Jablíčkáři už se neztratí. Google vydal oficiální aplikaci Google Maps pro iOS!

Google mapy, které vždy byly jednou ze základních systémových aplikací každého iOS zařízení, jsou zpět! Apple se s nimi sice počínaje ?šestkovou? verzí iOS rozloučil, Google dal ale prostřednictvím vysokého funkcionáře najevo, že oficiální kl

ient se v App Storu objeví ještě do konce roku. A tak se také stalo.

Uživatelé mohou prozatím stahovat klienta pro iPhony a iPody touch. Verze pro tablet iPad zatím k dispozici není, ačkoli se na ní prý usilovně pracuje. Po prvním spuštění aplikace si jistě všimnete toho, že má kompletně nový vzhled. V horní části si lze nechat zobrazit osobní profil, vyhledat adresu či naplánovat trasu.

Napravo dole se nachází vysouvací roletka, která ale vůbec neruší. Tahem prstu zprava doleva otevřete nabídku s položkami Doprava, Veřejná doprava, Satelitní a Google Earth (po tapnutí se spustí stejnojmenná aplikace). V dolní části nalevo se nachází ikona sloužící k určení vaší polohy.

Google mapy si můžete z odkazu níže stáhnout zcela zdarma.

Stahujte:

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře