Čtvrtek, 20 června, 2024
DomůNovinkyDameJidlo.cz přichází s mobilní aplikací, díky které si jídlo můžete nechat dovést...

DameJidlo.cz přichází s mobilní aplikací, díky které si jídlo můžete nechat dovést kamkoli

Určitě to znáte. Vracíte se domů po těžkém pracovním dnu a poslední, na co máte náladu, je postávat u plotny. Stejně tak se vám nechce půlhodiny čekat na jídlo v restauraci. Řešením je nová aplikace internetové služby DameJidlo.cz pro chytré mobilní telefony s operačním systémem iOS a Android.

Během několika kliknutí si objednáte jídlo a zvolíte čas doručení. Je úplně jedno, jestli jste v kanceláři nebo doma, jídlo si můžete nechat dovést kamkoli. DameJidlo.cz je již nyní nejstahovanější aplikací zdarma v App Storu.

Do aplikace stačí navolit ulici, kam chcete jídlo přivést, a ihned vidíte dostupné restaurace a rozvozy, které jídlo doručí až před váš práh. ?Vytvořili jsme uživatelsky přívětivou aplikaci, která poskytuje našim zákazníkům rychlou cestu k objednání jídla, ať jsou kdekoliv. Primární je pro nás jednoduchost a přehlednost, proto aplikace nabízí nativní ovládání s možností filtrování restaurací,? říká Tomáš Čupr, zakladatel služby DameJidlo.cz.

Restaurace jsou řazeny dle hodnocení samotných zákazníků. V nabídce je více než 250 podniků, přičemž každý týden se jejich počet zvyšuje. Na DameJidlo.cz funguje i věrnostní program, kdy zákazník dostává 5 procent z hodnoty objednávky v kreditech na další nákup.

Stahujte:

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/DameJidlo/“/]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře