Pondělí, 15 dubna, 2024
DomůNovinkyiSpeak: nyní už se dorozumíte úplně všude

iSpeak: nyní už se dorozumíte úplně všude

iSpeak je jednouchá aplikace, která umožnuje lidem, co hovoří jinou řečí, komunikovat společně prostřednictvím Windows Phone 7 telefonu. Program využívá několik gest, kterými se budete přepínat mezi různými rozhraními (nám sice přišla dost otravná, ale proti gustu žádný dišputát).

Vyberete si jazyk, kterým budete hovořit a jazyk, do kterého si přejete překládat. Telefon pak otočíte a můžete začít hovořit do mikrofonu. Následně dojde k překladu.

V případě mluveného slova můžete překládat až do 15 jazyků. V případě textu, ano, tato funkce je rovněž integrována, se nabídka rozšiřuje a čítá již také češtinu. Výstup pak můžete sdílet prostřednictvím SMS, e-mailu anebo sociálních sítí (Facebooku, Twitteru, apod.)

Aplikace je nabízena ve zkušební verzi zdarma, avšak musíte počítat s jistými omezeními. V případě překladu mluveného slova ji můžete použít pouze 8krát denně. Textový překlad naštěstí omezen není. Plná verze stojí 21 korun.

iSpeak pro Widnows Phone 7 můžete stahovat odsud.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře