Pondělí, 10 června, 2024
DomůNovinkyNightlings: natřete to strašidlům

Nightlings: natřete to strašidlům

Vzpomínáte si na všechny ty noci, kdy jste ještě jako malí leželi v posteli a nemohli strachy usnout, protože jste stále pozorovali vstupní dveře do pokoje a čekali, kdy se otevřou? Ty noci, kdy jste se třásli strachy a mysleli si, že si pro vás přijde strašidlo?

Hra Nightling vám nyní dává šanci vypořádat se jednou pro vždy se všemi monstry, které vás v dětství pronásledovali.

Náplň hry je jednoduchá: jste dítě, jehož postel se nachází v levé části obrazovky. Z pravé části pak na vás útočí různá strašidla a příšerky. Vy musíte jejich útoky odrážet.

Zpočátku je váš zbraňový arzenál značně omezen, ale jak budete ve hře postupovat, budete si moci dokoupit výkonnější zbraně, včetně vrhače sekané, apod.

Strašidel je mnoho druhů. Některá z nich se jen tak plouží pokojem, jiné vsází na rychlost, další zase mají síly na rozdávání. Účinnější zbraně můžete nakupovat v obchodě za goober ? měnu, která vypadává z eliminovaných monster.

Připraveno je pro vás celkem zábavných 48 úrovní, takže se opravdu nemusíte bát toho, že hru dohrajete během jednoho odpoledne. Když k tomu všemu ještě přičtete povedenou grafiku a slušný zvukový doprovod, není co řešit.

Nightlings stahujte za 1,59 ? z tohoto odkazu.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře