Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyiPhone 6 pózuje na fotkách vedle iPhonu 5S. Jaký se vám víc...

iPhone 6 pózuje na fotkách vedle iPhonu 5S. Jaký se vám víc líbí?

Zájemci o iPhone 6 už stříhají metr – keynote, na které bude nový telefon Applu představen, se uskuteční 9. září. Ale ještě než se tak stane, podívejte se na fotosrovnání makety 4,7″ iPhonu 6 s aktuálním iPhonem 5S.

Rozdílů mezi oběma modely je celá řada: od celkové velikosti přes design až po umístění a nový vzhled mechanických tlačítek pro vypnutí/zapnutí telefonu a ovládání hlasitosti.

Premiéra nových iPhonů je naplánovaná na 9. září. Podle dosavadních spekulací by měly být uvedeny stejně jako minulý rok dva nové iPhony.

Lišit se budou především svojí velikostí, zatímco jeden bude vybaven 4,7palcovým displejem, druhý nabídne dotykový panel s úhlopříčkou 5,5 palce. Větší model se má jmenovat iPhone 6L. Písmeno L by mohlo být zkratkou slova large, tedy velký.

Přístroj by kromě většího displeje měl oproti menšímu iPhonu 6 dostat i rychlejší procesor a akumulátor s větší kapacitou.

7 8 1

2 3 4

5

6

Zdroj: 9to5mac

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře