Středa, 26 června, 2024
DomůRecenzeANKETA: Koupíte si chytré hodinky Moto 360?

ANKETA: Koupíte si chytré hodinky Moto 360?

Před nedávnem unikly na veřejnost na webu amerického prodejce elektroniky Best Buy detaily k chytrým hodinkám od Motoroly. Jednou z informací, které jsme se dozvěděli, bylo, že se začnou prodávat za 250 dolarů, což je v přepočtu asi 5 200 korun. Budou tedy o něco dražší než již prodávané modely LG G Watch a Samsung Gear Live (oboje na českém trhu bohužel nedostupné).

Uživatelům to ale zřejmě vadit nebude. Moto 360 jsou totiž nejhezčí z trojice hodinek zatím představených na platformě Android Wear. Osobitému designu dominuje kulatý displej, který má úhlopříčku 1,5 palce, rozlišení 320 × 290 pixelů a chrání ho sklo Gorilla Glass třetí generace. Rámeček hodinek je kovový, spodní kryt plastový. Moto 360 jsou vodotěsné až do hloubky jednoho metru a mají ve výbavě i krokoměr a měříč srdeční frekvence, což ocení hlavně sportovně založení uživatelé.

Motorola své chytré hodinky představí 4. září. Protože do tiskové konference zbývá už jen několik dní, tak se vás v nejnovější anketě ptáme, zda si Moto 360 koupíte?

[poll id=“46″]

Moto-360-Smartwatch-Promo-Screenshot-Screencap-036-1280x720

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře