Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkyWhatsApp už má 600 milionů měsíčních aktivních uživatelů

WhatsApp už má 600 milionů měsíčních aktivních uživatelů

WhatsApp je neotřesitelně nejoblíbenější aplikací svého druhu. S 600 miliony aktivních uživatelů nechává daleko za sebou veškerou konkurenci. O dosažení nového milníku na Twitteru informoval Jan Koum.

Ještě v dubnu služba na oficiálním blogu hlásila „jen“ 500 milionů aktivních uživatelů, 100 milionů lidí tak aplikaci začalo používat v průběhu posledních čtyř měsíců.

WhatsApp Messenger těží zejména ze své multiplatformnosti, dostupný je kromě iOS a Androidu i na systémy BlackBerry, Windows Phone či Symbian. K používání aplikace stačí zaplatit jeden dolar ročně, což je zhruba 20 korun. První rok užívání je dokonce zcela zdarma.

Kromě základního textování mohou uživatelé WhatsApp vytvářet skupiny a neomezeně posílat zprávy s obrázky, videi a zvuky. Avšak pro komunikaci je potřeba mít telefon připojený na internet, ať už pomocí WiFi nebo datového tarifu u operátora.

 

51

[appbox windowsphone 218a0ebb-1585-4c7e-a9ec-054cf4569a79]

[appbox googleplay com.whatsapp]

[appbox appstore id310633997]

whatsapp

Předchozí článek
Další článek
Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře