Středa, 8 května, 2024
DomůNovinkyiPhone 5 klepe na dveře, Apple proto začal s výzdobou Centra umění...

iPhone 5 klepe na dveře, Apple proto začal s výzdobou Centra umění Yerba Buena

Nová generace nejprodávanějšího chytrého telefonu, na kterou již netrpělivě čekají milióny zájemců po celém světě, bude uvedena ve středu 12. září. Apple se proto v minulých dnech pustil do úprav Centra umění Yerba Buena v San Franciscu, kde nejnovější iPhone novinářům představí.

Designéři začali s výzdobou celé budovy, tak jak je při podobných mediálních akcích pravidlem. Celou přední část zahalil reklamní banner, v jehož středu je umístěný velký bílý symbol americké společnosti ? nakousnuté jablko. I tentokrát je logo umístěno na podkladě z barev.

Pokud se informace prestižních technologických webů zakládají na pravdě, bude ve středu večer představen nový tenčí iPhone s větší obrazovkou a rozlišením 640 × 1136 pixelů. Změnit by se měl i poměr stran, ze současných 3:2 na 16:9.

Konektor pro sluchátka se má nově nacházet ve spodní části. Všechny předešlé modely jej měly umístěný na vrchní hraně. Mimo to má telefon přinést i podporu technologie NFC a podporovat sítě 4. generace LTE.

Překvapí nás Apple ale také ještě něčím jiným?

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/Buena Center/“/]

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře