Úterý, 16 dubna, 2024
DomůNovinkyInto the Void je výborná sci-fi strategie pro Android

Into the Void je výborná sci-fi strategie pro Android

Patříte mezi lidi, jejichž myšlenky se vždycky ubíraly spíše ke třpytivým hvězdám, nežli k přízemním záležitostem odehrávajících se na naší planetě? Potom přijměte pozvání do světa tahové strategie Into the Void. 

Into the Void vás nechá angažovat se v nejrůznějších směrech. Základem hry je starost o vaší frakci. To obnáší péči o všechny vesmírné lodě včetně jejich vylepšování, výzkum potřebných technologií, promyšlené rozdělování RPG bodů, promyšlené objevování vesmíru a starost o posádku lodí a jejich náladu, která může být pro hru stěžejní, neboť ovlivňuje fungování lodí jak při objevování vesmíru, tak při početných bitvách, v nichž se musíte postavit vesmírnému šmejdu.

Každá frakce má přitom svou techniku, která zvláštním způsobem ovlivňuje taktiku jejích bitevních lodí. Na každého nepřátele proto platí trošku jiné fígle, které musíte objevit, neboť použití pouze hrubé síly v této hře prostě nefunguje.

Další velkou předností Into the Void je rozsáhlý příběh plný napínavých dějových zvratů, který doplňuje náhodně generovaný vesmír. S každým dalším rozehráním se tak dočkáte docela jiného dobrodružství, což do hry vnáší obrovskou porci znovuhratelnosti.

Into the Void je aktuálně k dispozici pouze pro platformu Android. Z Google Play Storu si tuto hru můžete stáhnout přibližně za 150 korun.

[appbox googleplay com.mozglabs.spacefantasy]

into-the-void-1 Into-the-Void-2 into-the-void-3 into-the-void-4

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře