Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyInstaSaver for Instagram vám pomůže při stahování fotografií z Instagramu

InstaSaver for Instagram vám pomůže při stahování fotografií z Instagramu

Stahování fotografií z Instagramu může být obtížné a velmi zdlouhavé. Pokud byste si ho chtěli nějakým způsobem ulehčit, můžete sáhnout po speciální aplikaci InstaSaver for Instagram.

InstaSaver for Instagram pracuje velmi jednoduše a přitom účelně. Stačí zkopírovat URL obrázků a videí, které se vám líbí, a poté aplikaci InstaSaver for Instagram otevřít. V prostředí aplikace se vybrané kousky z Instagramu okamžitě načtou a budou připraveny k vlastnímu stažení. To započnete jednoduchým potvrzením operace.

V možnostech InstaSaver for Instagram najdete i základní funkce pro sídlení a nebo odstraňování fotografií a videí v případě, že už se vám nelíbí. Aplikace je navíc velmi rychlá, takže pokud máte dostatečně rychlé připojení k internetu, úkony v ní prováděné jsou otázkou okamžiku.

InstaSaver for Instagram není aplikace pocházející od Instagramu. Stojí za ní několik nadšenců z vývojářského studia Smart Applications EG. Aplikace je tudíž k dispozici ke stažení zdarma a ani uvnitř ní nenarazíte na žádné mikrotransakce.

InstaSaver for Instagram je k dispozici pro platformu Android. V Google Play Storu samozřejmě najdete i další jí podobné aplikace, například InstaSave Instagram. Pro iOS je pak dobrou alternativou aplikace InstaSave.

[appbox googleplay com.smartapps.instasavephoto.videodownloaderforinstagram]

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/instasaver/“/]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře