Pondělí, 10 června, 2024
DomůNovinkyInternet Logo Quiz: Zajímavý geekovský kvíz pro Android

Internet Logo Quiz: Zajímavý geekovský kvíz pro Android

Máte rádi vědomostní hry a k tomu se zajímáte o informační technologie? Tak se pusťte do kvízu Internet Logo Quiz a prověřte, co ve vás opravdu je!

Internet Logo Quiz je slovenská aplikace, která vyzkouší vaše znalosti v oblasti různých log a značek známých softwarových společností a jejich produktů včetně antivirových programů, poštovních klientů, hudebních přehrávačů, editačních programů, FTP přehrávačů, operačních systém, online her, sociálních sítí a dále také internetových portálů včetně zpravodajských stránek, vtipných stránek, nákupních stránek, video stránek atd.

Internet Logo Quiz je koncipován do jednotlivých bloků, které jsou rozděleny na tematická loga. Jakmile se vám podaří uhodnout dostatek log z jednoho bloku, dostanete možnost zpřístupnit si další téma atd. Vedle toho jsou hráči odměňováni body do několika stupňové nápovědy (čím efektnější nápověda, tím dražší je), což situaci mnohdy dost ulehčí. Hra totiž vyžaduje přesné vepisování názvů, což pro našince může být obtížné.

Aplikace Internet Logo Quiz je na Google Play k dispozici zdarma. Stáhnout si ji můžete z odkazu níže.

Screenshot_2015-01-22-10-34-57

[appbox googleplay com.tinyghost.internetlogoquiz]

Lucie Jiříková
Lucie Jiříková
Redaktorka na volné noze se zájmem o mobilní technologie, videohry, knihy, sport a zdravý životní styl.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře