Čtvrtek, 20 června, 2024
DomůNovinkyUnikla podoba připravovaného HTC One M9. Design se příliš nezmění

Unikla podoba připravovaného HTC One M9. Design se příliš nezmění

HTC připravuje nový špičkový model One M9, který by se měl představit v Barceloně na veletrhu Mobile World Congress. Na internet nyní unikly fotografie, které prozrazují, že vzhled přístroje se oproti předchůdcům nijak výrazně nezmění.

Server nowhereelese.fr uveřejnil nové fotografie připravovaného smartphonu od HTC. Novinka s označením One M9 bude přímo navazovat na modely One M7 a One M8. Design se nijak výrazně nezmění a tělo telefonu bude opět kovové.

Jedinou výraznou změnou na zadní straně bude absence duálního fotoaparátu, který nahradí větší snímač s čočkou čtvercového tvaru. Vepředu výrobce zúží obvodový rámeček kolem displeje a tlačítko pro zapnutí/vypnutí přístroje přesune na pravou stranu, hned pod kolébku ovládání hlasitosti.

Podle spekulací nové HTC dostane osmijádrový procesor Snapdragon 810. Paměť RAM bude mít velikost 3 GB nebo 4 GB a telefon poběží na operačním systému Android v nejnovější verzi Lollipop. Hlavní fotoaparát bude mít rozlišení 20,7 megapixelu.

Premiéra HTC One M9 se uskuteční za několik týdnů v Barceloně na ostře sledovaném veletrhu MWC 2015.

21 3 4 5

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře