Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkyOdstranili vystupující objektiv iPhonu 6. Použili pánev na smažení

Odstranili vystupující objektiv iPhonu 6. Použili pánev na smažení

Vystouplá čočka objektivu je jedním z neduhů iPhonu 6. Někteří uživatelé si při ovládání telefonu odloženého na stole na kolébkový efekt zvyknou. Jiní se s tím nikdy nesmíří. S poněkud netradičním řešením tohoto problému nyní přišlo Xiaomi. Návod je velmi jednoduchý a můžete ho vyzkoušet i u sebe doma.

Spoluzakladatel společnosti Xiaomi v klipu ukazuje, jak se lze vystupující čočky objektivu u iPhonu 6 nadobro zbavit. Problém podle čínské společnosti vyřeší obyčejná pánev, kterou má kdekdo v kuchyni. Po třech úderech na iPhone není po vystouplé čočce ani památky.

Návod je samozřejmě nutné brát s notnou rezervou, Xiaomi pouze netradičním způsobem upozorňuje na pro mnohé nepřijatelný nedostatek nových iPhonů a zároveň propaguje svůj phablet Mi Note, který se položený na stole v žádném případě nekolébá.

Zdroj: PA

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře