Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkyHuawei tvrdí, že podporuje snílky. Co představí v Barceloně na veletrhu MWC?

Huawei tvrdí, že podporuje snílky. Co představí v Barceloně na veletrhu MWC?

Mobilní veletrh MWC se nezadržitelně blíží, přičemž největší pozornost na sebe zatím strhávají společnosti Samsung a HTC. Nové produkty v Barceloně představí ale i další výrobci, jako třeba Huawei, který nyní oznámil, že s jeho podporou mohou počítat ti, kteří vytvářejí sny.

V pozvánce, která dorazila během včerejšího dne do elektronické pošty českých novinářů, se nacházelo jedno video a dva slogany.

První zněl:

„Ocitli jste se někdy v situaci, kdy jste se snažili zvednout hovor, ale měli jste plné ruce? Huawei má pro vás něco co vás vysvobodí a uvolní vám ruce“

A druhý:

„Máte někdy problém s ovládáním příliš velkého množství elektrických zařízení pro různé účely? Huawei má pro vás něco co vás osvobodí“

Podle spekulací čínský štírek do Barcelony přiveze své první hodinky postavené na platformě Android Wear s podporou sítí LTE a údajně ještě další dvě nositelná zařízení. Svého nástupce by se měl dočkat také tablet MediaPad X1.

Na představení top smarpthonu P8, asi nejočekávanějšího produktu značky, si však budeme muset počkat. Firma počítá s jeho premiérou na samostatné akci v dubnu.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře