Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkyTruedialer naučí chytrý telefon konečně chytře vytáčet

Truedialer naučí chytrý telefon konečně chytře vytáčet

V kapsách sice nosíme chytré telefony, tato zařízení však stále mají co zlepšovat. Tak třeba vytáčení, jehož výrazné mezery nám v celé kráse ukazuje až aplikace Truedialer. 

Truedialer je minimalistická aplikace, která nahradí klasický číselník vašeho smartphonu svým řešením. To je velmi jednoduché, přehledné a nabízí několik pokročilých funkcí. V první řadě jde o možnost rychlého a pohodlného zaměňování číselníku za klávesnici telefonu v případě, že nechcete hledat kontakt podle telefonního čísla, ale podle jména. K tomuto úkonu vám stačí potažení do stran a už píšete. Pokud se vám navíc podaří seknout chybu, nebo si hledání kontaktu rozmyslíte, stačí potáhnout řádek s vytáčeným číslem do strany a on odletí „v dáli“, respektive se smaže.

Další skvělou funkcí číselníku Truedialer je možnost jednoduchého získávání informací o kontaktech, nebo okamžitého psaní SMSek. Opět stačí jenom potažení do strany, potvrzení výběru a už píšete.

Poslední velmi užitečnou funkcí Truedialer je možnost hledat skrze něj kontakty i mimo působnost klasického adresáře. Truedialer je schopný po napsání jména nebo telefonního čísla vyhledat údaje například i v mailech, či ve zprávách kecálků typu WhatsApp. A to dokáže ušetřit pořádný kus práce, to nám věřte.

Aplikace Truedialer je k dispozici pro Android a Windows Phone. Z Google Play a Windows Phone Storu si ho můžete stáhnout zdarma.

https://www.youtube.com/watch?v=yd3ZHy8INrs

[appbox googleplay com.truecaller.phoneapp]

[appbox windowsphone 8f10c0bf-541b-47f5-a07e-1bffc785e7c1]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

2 KOMENTÁŘE

  1. Nefunguje na galaxy S4, hned od začátku nedovede ověřit ani moje číslo, napíše mi nelze se spojit.

  2. Pro WP8 naprosto zbytecne, vyjma toho indexingu ktery funguje buhvijak a kdy je to uplne stejne jako klasicky dialer. Letelo to hned pryc.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře