Neděle, 23 června, 2024
DomůNovinkyHuawei Ascend P7: Nové fotografie údajného prototypu

Huawei Ascend P7: Nové fotografie údajného prototypu

Společnost Huawei představí zanedlouho nástupce dobře prodávaného modelu Ascend P6. Nový přístroj by měl nabídnout velký Full HD displej, výkonný procesor a 2 GB RAM. Předprodukční vzorek, na který se teď můžete podívat, je ale vybaven méně výkonným hardwarem.

Představení novinky Huawei Ascend P7 je naplánováno na 7. května, kdy se v Paříži uskuteční tisková konference. Telefon má mít špičkové parametry a také hlinikové tělo, díky čemuž se bude moci poměřovat s nejlepšími smartphony na trhu. Výbava má zahrnovat jemný Full HD displej, 2 GB RAM a čtyřjádro HiSilicon Balong 910.

Prozatím však musíme vzít zavděk fotografiemi jednoho z předfinálních vzorků (nebo levného čínského plagiátu) se skromnějšími specifikacemi.

Vůbec poprvé můžeme vidět boční stranu telefonu, na které kromě tlačítek pro regulaci hlasitosti najdeme také slot pro microSIM a paměťovou kartu. Nechybí ani tlačítko pro zapnutí/vypnutí telefonu.

2 3 4 5Zdroj: nowhereelse.fr

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře