HTC vydalo prostředí Sense 6 pro loňský topmodel One M7


HTC vydalo prostředí Sense 6 pro loňský topmodel One M7

V současné chvíli je softwarový update dostupný pro odemčené a vývojářské verze tohoto telefonu a postupně se zpřístupňuje v jednotlivých zemích. Informoval o tom server AndroidAuthority.

Aktualizace má číselné označení 5.11.1540.9 a přináší většinu nových softwarových funkcí z aktuálního One M8 i pro předchůdce (One M7).

Vylepšení se dočkaly aplikace Galerie a Fotoaparát, úpravami prošla služba BlinkFeed (nabízí teď informace z více zdrojů a procházení jednotlivých příspěvků je plynulejší), přibyl režim extrémní úspory energie a vývojáři také opravili několik chyb.

Novinek v nové verzi je oproti Sense 5.5 poměrně hodně, v tuto chvíli tak nezbývá už nic než doufat, že se softwarový update brzy dostane i do České republiky a na Slovensko.

Pokud HTC One M7 vlastníte a již jste aktualizovali, dejte nám vědět v komentářích.

Sense

The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Diskuze: HTC vydalo prostředí Sense 6 pro loňský topmodel One M7


  1. MF

    Dnes kolem 20:00 – Sense 6 🙂Pocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.