Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyHTC Viveport přichází s novými benefity pro předplatitele i vyššími zisky pro...

HTC Viveport přichází s novými benefity pro předplatitele i vyššími zisky pro vývojáře

Jediný program předplatného s VR zážitky na světě nabídne uživatelům nově i exkluzivní slevy, omezené nabídky i tituly zdarma. Nová cena 209 Kč zajistí až 22% nárůst zisků pro vývojáře.

HTC dnes oznámilo, že obchod s virtuálními zážitky Viveport nabídne členům programu předplatného další benefity. Kromě možnosti hrát libovolných pět titulů z katalogu, které mohou každý měsíc obměnit, získají i exkluzivní slevy na nákup v obchodě a další zvýhodnění ve formě bezplatných her.

V programu předplatného je dnes více než 375 titulů včetně her Arcade Saga a Island 359, která hráče zavede do světa plného dinosaurů. Na své si přijdou i kreativní uživatelé pro které je připraveno dnes již ikonické malování v prostoru Google Tilt Brush nebo CAD modelář MakeVR.

Předplatitelé získají každý měsíc přístup k exkluzivním nabídkám a slevám. K zahájení tohoto programu bude v prvním měsíci všem předplatitelům zaslána hra zdarma.

„Uživatelé i vývojáři si program předplatného v obchodě Viveport oblíbili,“ řekl Steiber. „Katalog VR zážitků v tomto programu nyní čítá přes 375 titulů, což představuje 600% nárůst ve srovnání s nabídkou, se kterou program startoval. Jsme rádi, že díky nové ceně můžeme nabídnout benefity i vývojářům, kteří mohou nyní očekávat až o 22 % vyšší zisk z titulu zařazeného v nabídce předplatného a také prostor pro marketing ve formě slev a exkluzivních nabídek.“

Předplatné ve službě Viveport s novými benefity bude možné získat od 22. března za cenu 259 Kč měsíčně, což umožní až 22% nárůst zisků pro vývojáře. Stávající cena 209 Kč měsíčně se až do konce roku 2018 nezmění pro stávající uživatele ani pro ty, kteří vstoupí do programu předplatného před čtvrtkem 22. března.

Zdroj

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře