Čtvrtek, 9 května, 2024
DomůNovinkyHTC se stalo hlavním partnerem Ligy mistrů

HTC se stalo hlavním partnerem Ligy mistrů

Společnost HTC dnes oznámila, že se od ledna 2013 stává oficiálním partnerem dvou prestižních fotbalových soutěží, Ligy mistrů a Evropské ligy. Tříleté partnerství mezi společností HTC a asociací UEFA zajistí všem fanouškům fotbalu nové možnosti při sledování obou fotbalových soutěží.

?Fotbal vyvolává mnoho vášní po celém světě a my jsme rádi, že se stáváme partnerem jedné z nejpřednějších sportovních značek na světě,? říká Peter Chou, generální ředitel společnosti HTC. ?Budeme úzce spolupracovat s asociací UEFA, abychom poskytli všem fotbalovým fanouškům bohatší a lepší mobilní zážitek přímo z dění,? dodává.

Pro všechny fanoušky a příznivce fotbalu znamená partnerství společnosti HTC a asociace UEFA nové zážitky při sledování fotbalových zápasů a možnost okamžitě sdílet každý moment.

Gianni Infantino, generální sekretář UEFA říká: ?Vážíme si podpory a angažovanosti společnosti HTC a věříme, že partnerské zapojení do těchto prestižních fotbalových soutěží zvedne povědomí o značce na globální úrovni.?

V rámci partnerství s Ligou mistrů a Evropskou ligu je společnost HTC také oficiálním globálním dodavatelem chytrých telefonů pro finále UEFA Super Cup v roce 2013 a 2014 a také finálových utkání v ženské lize mistrů v roce 2013, 2014 a 2015.

HTC

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře