Pátek, 19 dubna, 2024
DomůNovinkyKonečně! Modern Combat 4: Zero Hour je znovu v Google Play

Konečně! Modern Combat 4: Zero Hour je znovu v Google Play

Verze pro iOS byla uvedena minulý čtvrtek a před několika hodinami se konečně dostalo i na hráče, kteří vlastní smartphony nebo tablety Androidem. V Google Play je už konečně ke stažení očekávaná střílečka Modern Combat 4: Zero Hour, jejíž děj si v ničem nezadá s hollywoodskými trháky.

Zápletka Modern Combat 4 se odehrává v blízké budoucnosti, kdy byl unesen americký prezident, kterého se musíte jako člen elitního komanda pokusit osvobodit a přivést domů.

Vizuální stránka hry je špičková, nechybí ani pokročilá fyzika, díky které destrukce vypadají realisticky. Mnoho z vás po dohrání kampaně pro jednoho hráče asi propadne multiplayeru, který by měl nabídnout stovky hodin pořádné zábavy.

Modern Combat 4: Zero Hour si můžete zakoupit za 133 korun!

Pozor: Hra byla uvedena již včera, ale Gameloft ji z Google Play po několika minutách stáhl, kvůli chybě při stahování dat.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře