Středa, 17 dubna, 2024
DomůNovinkyHTC připravuje levný dvoujádrový smartphone s podporou dvou SIM

HTC připravuje levný dvoujádrový smartphone s podporou dvou SIM

HTC rozšíří svou nabídku o nový model s Androidem, který bude patřit do modelové řady Desire a začne se prodávat pod názvem HTC Z3. Nový zástupce nejnižší kategorie smartphonů bude chtít zaujmout hlavně cenou, jeho výbava má být totiž po všech směrech podprůměrná.

Novinka HZ3 od HTC se zařadí do nejlevnější třídy smartphonů s operačním systémem Android. Jakou verzi systému novinka používá, však zatím nebylo upřesněno. Samozřejmostí je nadstavba Sense.

Smartphone by měl používat dvoujádrový procesor taktovaný na frekvenci 1,0 GHz. Kapacita paměti RAM bude 512 MB a vestavěnou uživatelskou paměť o velikosti 8 GB bude možné zvětšit pomocí paměťových karet.

Dotykový displej s úhlopříčkou 4,3 palce má mít rozlišení 480 × 800 obrazových bodů, které nás navrátí do mobilního pravěku. Telefon bude vybavený také fotoaparátem s rozlišení pět megapixelů. Sekundární fotoaparát potom nabídne rozlišení 1,3 megapixelu. Nové HTC také umožní současný provoz dvou SIM.

Zatím nevíme, kdy bude novinka oficiálně k mání, a nejasná je v tuto chvíli také její cena.

Z3Zdroj: TalkAndroid

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

2 KOMENTÁŘE

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře