Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyMeizu MX3: Osmijádro, Full HD displej a 128 GB paměti za 12...

Meizu MX3: Osmijádro, Full HD displej a 128 GB paměti za 12 700 korun

Výrobce Meizu chystá svou novou vlajkovou loď a podle všeho to bude skutečně něco. Smartphone MX3 svým designem opět připomíná iPhone, ale běží na operačním systému Android, který výrobce doplnil vlastním uživatelským rozhraním Flyme, a má větší a jemnější displej. Nejlepší ale je, že i přes špičkovou výbavu neudělá moc velký vítr v peněžence.

Čínský výrobce nabídne zákazníkům svůj nový telefon rovnou v osmi verzích (čtyři pro domácí trh, čtyři pro globální trh). Za základní model s 16 GB paměti zaplatíme 246 euro. Smartphone bude v prodeji také s 32 GB, 64 GB a 128 GB uživatelského prostoru.

Varianta se 128GB úložištěm přitom nebude nijak výrazně drahá. Hovoří se o ceně 493 euro, v přepočtu zhruba 12 680 korun.

Internetové zdroje pak spekulují o tom, že Meizu MX3 bude mít displej velikosti 5,1 palce, samozřejmě s Full HD rozlišením.

Procesorem má být „osmijádrový“ Samsung Exynos 5 Octa a telefon by měl také používat 2 GB operační paměti a fotoaparát s rozlišením třináct megapixelů.

MeizuZdroj: Unwiredview

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

2 KOMENTÁŘE

  1. Naučte se počítat. Nebo kde mají euro za 22,9? Určitě bych si tam zajel…

    • Máte samozřejmě pravdu, opraveno. I tak je ale cena za telefon této výbavy více než slušná.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře