Úterý, 11 června, 2024
DomůNovinkyHráč NBA tvrdí, že za jeho zranění loktu může příliš velký rozměr...

Hráč NBA tvrdí, že za jeho zranění loktu může příliš velký rozměr iPhonu 6 Plus

iPhone 6 Plus je opravdu velké zařízení, alespoň co se týče lidí zvyklých na rozměry klasického iPhonu. Někteří z těchto rozměrů mají užitek, jiným však můžou způsobit nepříjemnosti. Basketbalový hráč Matt Bonner patří do té druhé skupiny. 

Útočník basketbalového týmu San Antonio Spurs nedávno utrpěl zranění lokte. Zanedlouho poté přitom uvedl, že za jeho zranění částečně může iPhone 6 Plus, respektive jeho mamutí rozměry, kvůli nimž nemůže dosáhnout na ikony v horní části displeje a namáhá tak více svoje ruce.

iPhone 6 Plus je sice opravdu veliký, zato však obsahuje funkci „Reachability“, která po dvojím kliknutní na hardwarové tlačítko posune všechny ikonky níže. Pravda o zraněném lokti tak může stát docela jinde. A nebo ne? Myslíte si, že Matt Bonner o této funkci prostě jen nevěděl?

iPhone-6-Plus

Zdroj: Mashable

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

1 komentář

  1. „Bieli muži nevedia skákať“ 🙂 Matt Bonner sa len snaží medializovať. Nemyslím si, že by ho s pištoľou pri hlave nútili používať tento telefón. Takže akurát o sebe tvrdí, že jeho inteligencia nestačí ani na to, aby posúdil, čo mu škodí a čo nie 🙂 Ostatní športovci sú mu isto vďační 🙂

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře