Honor si u uživatelů zavařil. Na Honor Play nechce dodat nový Android


Honor si u uživatelů zavařil. Na Honor Play nechce dodat nový Android

Pokud vlastníte chytrý telefon Honor Play, je možné a pravděpodobné, že se nedočkáte aktualizace na systém Android 10 ani uživatelského prostředí EMUI 10. Objevily se totiž informace, které to potvrzují. Konkrétně to na twitteru uvedlo zastoupení výrobce v Indii.

„S lítostí vám musíme oznámit, že pro vaše zařízení nebude z důvodu hardwarových omezení dostupný Android 10 s nadstavbou EMUI 10, protože pro optimální běh systému jsou vyžadovány lepší specifikace. Děkujeme za pochopení a trpělivost,“ uvedlo zastoupení Honoru.

Samozřejmě, že tento argument nedává žádný smysl, protože Honor Play má identický procesor (Kirin 970) jako např. Honor 10 nebo Huawei P20, a oba tyto telefony update dostanou.  Netrvalo tak dlouho a společnost Honor to na sociálních sítích od majitelů smartphonu Play pořádně schytala.

A jejich rozhořčení se upřímně vůbec nedivíme. I my v redakci jsme si totiž mysleli, že praktikám, kdy výrobci svou neochotu investovat čas do vývoje aktualizací omlouvali nedostatečně výkonným hardwarem daného zařízení, už dávno odzvonilo.

Zdroj

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0
The following two tabs change content below.

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.