Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyTerminator: Resistance vypadá na propadák roku, naznačuje gameplay video

Terminator: Resistance vypadá na propadák roku, naznačuje gameplay video

Boj proti systému Skynet pravděpodobně nikdy neskončí a tak se už zanedlouho dočkáme singleplayerové střílečky Terminator: Resistance. Vývojáři slibují ikonické nepřátele i notoricky známý model T-800. První ukázka z nové hry ze světa filmových terminátorů ale bohužel žádné nadšení nevzbuzuje, Resistance totiž vypadá hodně zastarale.

Děj Terminator: Resistance se odehrává 31 let po událostech Judgment Day. Hlavním hrdinou je neznámý odbojář Jacob Rivers, se kterým budete plnit nebezpečné úkoly v týlu Skynetu, který ovládá postapokalyptické Los Angeles.

Potud to nezní vůbec špatně, bohužel první gameplay záběry ukazují, že zřejmě půjde o bezvýznamné béčko, případně úplný průšvih. Hru má na starosti studio Teyon, která má z dřívějškla na kontě např. titul Rambo: The Video Game, jenž  v recenzích úplně propadl.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře