Středa, 17 dubna, 2024
DomůNovinkyHokejový klub Rytíři Kladno představil nového sponzora, výrobce smartphonů Huawei

Hokejový klub Rytíři Kladno představil nového sponzora, výrobce smartphonů Huawei

Extraligoví Rytíři přivítali mezi své oficiální hlavní partnery společnost Huawei. Jeden ze světových lídrů v oblasti telekomunikací odstartoval spolupráci s hokejovým klubem Jaromíra Jágra šťastně – čestným vhazováním, po kterém následovalo výrazné vítězství týmu nad Kometou Brno.

„Partnerství s Huawei si nesmírně vážíme. Spolupráce s tak významnou a úspěšnou mezinárodní společností je i důkazem toho, že prestiž kladenského hokeje jde velmi nahoru,“ prohlásil výkonný ředitel Rytířů Kladno Václav Bartoš.

„Od právě uzavřeného partnerství s hokejovým klubem Rytíři Kladno si slibujeme další posílení povědomí o značce Huawei na českém trhu, na kterém jsme v oblasti spotřebitelských produktů zatím stále relativně mladou značkou. Naším obchodním cílem je pokračovat v intenzivním růstu prodejů chytrých telefonů a věříme, že i partnerství s tak prestižním klubem se skvělou historií jakým je Rytíři Kladno nám k tomu pomůže,“ uvedl Zbyněk Pardubský, Vice President Public Relations z české pobočky Huawei.

Huawei také nedávno uzavřela v Evropě partnerství s dalším slavným sportovním klubem, a to s fotbalovou Borussií Dortmund.

V rámci tohoto partnerství bude divize Huawei Enterprise v budoucnu vytvářet celou infrastrukturu sítí WLAN pro stadion „Signal Iduna Park“, který by se měl po technické stránce stát jedním s nejlepších na světě.

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/jagrjaromir/“/]

Zdroj: TZ Huawei

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře