Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyAngry Birds Go: Naštvaní ptáci závodí v motokárách a vypadají senzačně

Angry Birds Go: Naštvaní ptáci závodí v motokárách a vypadají senzačně

Rovio oficiálně oznámilo nový přírůstek do svého portfolia v podobě arkádových závodů Angry Birds Go, kde naštvaní ptáci a prasata jezdí na motokárách. Vývojáři slibují spoustu nezapomenutelných okamžiků a zajímavých novinek pro osvěžení hratelnosti. Hra vychází 11. prosince na mobilní platformy Android, Windows Phone 8 a iOS.

Ve hře se posadíte za volant rozmanitých vozidel, které si budete moci upravovat. Chybět nebudou ani různé bonusy a powerupy, a soudě dle traileru dojde také na sbírání mincí.

Angry Birds Go mají podporovat i tzv. Telepody – malé hračky od Hasbro, jejichž pomocí můžete do hry teleportovat jakoukoliv postavu. Jediné, co budete muset udělat, je přiložit postavičku k přední kameře. Hra bude distribuována modelem free-to-play.

Více informací o Angry Birds Go zatím nemáme k dispozici, ale jakmile je zjistíme, určitě vás budeme opět co nejdříve informovat.

Zdroj: Rovio

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře