Úterý, 16 dubna, 2024
DomůNovinkySimopt vydává nový knižní titul „8 příběhů Starého zákona“ pro Android a...

Simopt vydává nový knižní titul „8 příběhů Starého zákona“ pro Android a iOS

Společnost Simopt představuje novinku „8 příběhů Starého zákona“ na Knižním veletrhu v Havlíčkově Brodě ve dnech 18. až 19. října se zcela novými možnostmi elektronických knih. Kniha „8 příběhů Starého zákona“ bude dostupná jak pro tablety s iOS a Androidem, tak pro počítače (Mac a PC) .

V obsahu knihy naleznete příběhy Stvoření světa, Vyhnání z ráje, Potopu, Babylonskou věž, Sodomu a Gomoru, Izáka, Ezaua a Jákoba a Josefa egyptského. Každý příběh je bohatě ilustrován kresbami Dalibora Vlacha, krátkou animovanou sekvencí, hrami, které volně navazují na dějovou linii příběhu a rozvíjejí představivost dítěte.

Můžete si například ve hře vyzkoušet, zda dokážete poskládat ústřední hudební motiv knihy nebo nalézt dvojice zvířátek, která se poztrácela sobě navzájem v Arše Noemově. Hry v této knize nejsou pro děti ztrátou času – rozvíjejí logické myšlení, paměť, tvůrčí schopnosti, nebo představivost a znalost dítěte.

Na konci každého příběhu je interaktivní kvíz, ve kterém si můžete přezkoušet získané znalosti. Po úspěšném zvládnutí kvízů budete určitě znát odpovědi na otázky: Jak vznikl člověk? Proč stvořil Bůh Evu? Nebo proč se na nebi objevuje duha?

8_pribehu_1_pribeh2

Upřednostňujete zvukomalebnou, výrazově bohatou verzi vycházející z Bible kralické, nebo současnou češtinu? V „8 příbězích Starého zákona“ máte obojí k dispozici – stačí si pouze přepnout autorskou verzi textu. Nevyhovuje vám velikost písma, nebo se vám text špatně čte? Snadno si ho v nastavení pozměníte – upravte si velikost, nebo změňte dokonce samotný font. Líbí se vám část textu, zaujala vás určitá myšlenka? Svoje postřehy a nápady si můžete jednoduše zapsat do Poznámek nebo si označíte oblíbenou stránku záložkou. Poznámky se synchronizují na všech vašich zařízeních, na kterých je kniha nainstalovaná.

„8 příběhů Starého zákona“ je neobyčejná kniha, která nadchne děti nejenom svým bohatým multimediálním obsahem, ale i řadou skvělých funkčních vlastností a didakticky hodnotných her.

V rámci Knižního veletrhu v Havlíčkově Brodě poskytuje Simopt v termínu od 18.až 19. října na všechny knihy 50% slevu. Navštivte nás v Kulturním domě Ostrov, stánek č. 25 v předsálí. Více k možnosti zakoupení knih naleznete na books.simopt.cz.

8_pribehu_1_pribeh3

8_pribehu_1_pribeh1Zdroj: TZ

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře